SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT ```
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:55
ID e produktit :
81350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT.
BODRUM
KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON.
KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
GARAZHE
TRUALLII: 350M2.

LOKACIONI: SOFALI AFER AUK (UNIVERSITETIT).
LESHOHET ME QIRA 2000€
ÇMIMI: 550,000EURO.
PRANOJME KOMPENZIM DERI 50% TE VLERES.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e
Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »