SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI AFER AUK ```
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:52
ID e produktit :
81351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI AFER AUK .
BODRUM DHE OBORR
KATI 1: SALLON, KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
PARKING PER VETURA

TRUALLII: 500M2.

LOKACIONI: SOFALI AFER AUK (UNIVERSITETIT).

QIRAJA: 3000EURO.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e
Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »