SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE 40 ARI + 33 ARI ARBERIA 3 ```
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:24
ID e produktit :
81352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE 40 ARI + 33 ARI, ARBERIA 3 PERFUNDI VARREZAVE E PERSHTATSHMEPER SHUME DESTINIME.
LOKACIONI: ARBERIA 3 PERFUNDI VARREZAVE
SIPERFAQJA E TOKES: 40 ARI + 33 ARI.

ÇMIMI: 6900EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »