SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje ne Veternik mbrapa Grand Store
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
ID e produktit :
81358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten troje ne Veternik mbrapa Grand Store. Me nje pozite ideale, trojet kane pamje nga Prishtina, Fushe Kosova dhe Lipjani.
Informata rreth publikuesit
FETIJE
Prishtinë
+37744503865
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »