SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES EME QIRA NE ARBERI TE KOMUNA E RE-NGAT BINARVE^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjndet ne Lagjen Arbëria, te Komuna e Re-ngat binareve te trenit. Banesa eshte ndertim i ri, akoma s'ka banu askush ne te, gjindet ne katin e pare, eshte e pa mobiluar. Banesa ka 115 m2, dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina (kuzhinen e ngjet pronari)
C.-3 dhoma te gjumit
d.-2 banjo (njera wc)
e.-korridori
f.-terasa

Uje ka 24 ore. Parking per vetura ka rreth nderteses.

Cmimi baneses është 300 euro.

Mund te na therrisini nga ora 09:00 deri 20:00
kontakti:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.am.4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »