SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 41m2 ne shitje ne Lagjen Ulpiana.
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:20
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
81480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 41m2 ne shitje ne Lagjen Ulpiana.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome te madhe dite dhe kuzhine te veqante, banjo dhe ballkoni.
Çmimi i shitjes eshte 1300euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »