SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Lakrishte
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera. Banesa eshte ne katin e katert, ne Lakrishte, hyrja e tret, ndertim i vjeter. Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar. Banesa ka dhome dite, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 2 ballkone, banjo dhe kuzhine. Ashensori punon rregullisht dhe para banese ka parking te mjaftueshem. Banesa ipet vetem per familjar. Çmimi eshte 350€ i diskutueshem. Numri i telefonit eshte 044/473-360, mund te me kontaktoni nga ora 8:00 deri ne ora 22:00
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kosovare
044 473 360
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »