SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Villa në Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:52
ID e produktit :
81495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet Villa në sipërfaqe afër 90 Ari .

Villa dy katëshe me rreth 300 m2 të banueshme posedon këtë rënditje:

Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhome gjumi,një shpajz dhe dy banjo.

Kati i dytë posedon : paradhomë, tri dhoma , një banjo dhe dy ballkone.

Dyert në katin e parë janë të plastikës, në katin e dytë janë prej druri dhe dritaret të plastikës.

Dyshemeja e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë, ndërsa shkallët mermer.

Posedon infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore,vendparking të mjaftueshëm, oborr të gjelberuar dhe i mbjellë me pemë frutore.

Vend mjaftë i qetë dhe krijon kushtet e nevojshme për banim dhe momente relaksuese në të.

Villa gjendet 10 km larg Gjilanit, 200m larg rrugës kryesore Gjilan-Prishtinë.

Çmimi i villës është sipas marrëveshjes..

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »