SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE 3 dhomshe- ME QIRA NE EMSHIR-TE UBT-JA-NDERTUES EXDC^
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesë ne Prishtine, afër UBT-se kompleksi Exclusiv Design Company (EXDC), kati i peste (liftit punon). Banesa është e mobiluar komplet. Ne këto komplekse ka komoditet te madh dhe siguri.

Banesa ka kete renditje:
-salloni
-kuzhina
-dhoma e gjumit
-banjo
-terasa

Banesa ka ngrohje qendrore me Termokos!

Oferta vlen për familjar, per kohe te gjate. Çmimi 330 €, mund te diskutohet pak!


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.m.V
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »