SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE QENDER 100M2 NE KATIN E SHTATE ```
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:52
ID e produktit :
81789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE QENDER PRISHTINE PLUS BODRUMI, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 100M2, NE KATIN E SHTATE.

ÇMIMI:180000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »