SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE RRUGEN B 113M2 NE KATIN E TETE ```
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:20
ID e produktit :
81790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE RRUGEN B NE PRISHTINE , ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 113M2, NE KATIN E TETE.

ÇMIMI:850€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »