SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA AFER FAKULTETIT AUK ```
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:24
ID e produktit :
81798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QIRA SHTEPI TREKATESHE E MOBILUAR AFER FAKULTETIT AUK. SHTEPIA KA OBORR PARA DHE PRAPA, SI DHE PARKING PEWR VETURE. SECILI KAT KA SALLON DHE DY DHOMA GJUMI.
QIRAJA: 800€


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »