SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Fushe Kosove
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
81800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne Fushe Kosove te rrethi i fundit per tu kthyer per Sllatine. Banesa eshte 87 metra katrore dhe e mobiluar dhe dokumentacion te rregullt. Kati i trete, e ndertuar qe per 5 vite dhe gjindet ne kompleksin ''Perparimi''. Ajo posedon dy dhoma te gjumit, dy banjo, njo podrum, dy ballkona, salloni dhe kuzhina. Cmimi i fundit 40 mije euro. Nderrim edhe me banese ne Prishtine dhe kompenzim. Per kontakt ne numer 049 654 558, 049 765 000 dhe 045 540 556. Alberti.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
045 540 556
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »