SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
81801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali me qira 15m2 ne Dragodan afer Restaurant Amadeus te rrethi i Dragodanit, Lokali shume i pershtatshem per zyre e lokal ekspozimi. Cmimi 150 euro per muaj dhe paguhet 3 muaj ne avans.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
045 540 556
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »