SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti me qira
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
81812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hapsira prej 500m2 ne Veternik perballe lagjes 038 ne Iliria Building, Hapsira eshte e gatshme per cfardo veprimtarie si zyre qendrore, depo etj. Cmimi per muaj 1200 euro dhe paguhet per 3 muaj ne avans. Kontakt 045 540 556
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
045 540 556
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »