SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 70m2 ne Ulpiane
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '15
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
81850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali perbehet nga 4 njesi (hapesira), njera me 23m2 dhe tri njesi tjera me nga 14m2 plus 5m2 mini kuzhina dhe banjot. Njesia e pare ka hyrje te veqante dhe tri njesite tjera kane dy hyrje te posaqme.

Cmimi per tere siperfaqen eshte 105,000.

Ekziston mundesia edhe e marrjes me qera por vetem e pjeses prej tri njesive me mini kuzhine dhe banjo.

Lokali mund te perdoret per destinacione te ndryshme, sidomos per destinacion mjekesor (ordinance, laboratore apo biznese te vogla)

Kontakti:
044 256217
049 151529
Informata rreth publikuesit
Vjosa
Prishtinë
044256217
Ulpiana D9/4 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »