SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 83m2 në shitje te Abmbullanta, B.i Diellit.
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
81876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 83m2 në shitje te Abmbullanta, B.i Diellit.
Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, përballë Ambullantës dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka dhe një oborr diku 50m2 para banesës i cili është mjaft mirë I rregulluar .

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (me trepezari)
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
1. Para koridor
1. Vesheraj
1. Oborr
Banesa ka ndriqim të mjaftueshëm, gjendet në një pjesë shumë të qetë banimi si dhe ka parking rrugor të mjaftueshëm.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »