SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Ulpiane ne bllokun A4 , kati 4 , dhe perbehet nga :
-qendrimi ditore
-kuzhina
-tryezaria
-2 dhoma gjumi
-korridori
-banjo
Orientimi Lindje-Perendim ,termoizolim brenda dhe jashte , nx.qendrore me rryme , rezervoar te ujit 500l .
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
044 162128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »