SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL në Lagjen Sofali - Prishtine (11.44 Ari)
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:42
ID e produktit :
81895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) TRUALLI në Shitje në Lagjen Sofali - Prishtine. Siperfaqja (11.44 Ari). Trualli ka infrastrukturë komplete dhe lejohet ndërtimi. Trualli ka një pozitë të veçant për ndërtim - banim.

Çmimi 14.000 € për Ari (160.160 €)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »