SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SHTËPI se Bashku me (8 Ari TRUALL) Sofali - Prishtine
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:42
ID e produktit :
81897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) SHTËPI se Bashku me (8 Ari TRUALL) në Lagjen Sofali - Prishtine. Siperfaqja (390m2). Shtëpia e ka të përfunduar ndërtimin e vrazhdë. Ka infrastrukturë komplete, dhe rrugë me 7m gjërsi. Shtëpia është me leje ndërtimi.

Çmimi 220.000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »