SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
objekti 6 kat me lokal +50 dhoma
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
ID e produktit :
81899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti 6 kat me 50 dhoma dhe 50 banjo qdo dhom ka banjon e vet
Kati perdhes ka lokalin gjithsej objekti ka 1500 m2. I gjithe objekti i leshuar me qira mujore
Gjendet ne prishtine te udhekryqi bill clinton robert doll te santea

00377 45 54 77 00
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arber
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »