SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE E PAMOBILUAR ME QIRA NE FUSHE KOSOVE 120M2 ```
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:50
ID e produktit :
81908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE, SIPERFAQJA 120M2, E PAMOBILUAR, KA VETEM KUZHINEN BANJON DHE NJE KOMODINE.

BANESA PERBEHET PREJ:
DHOME DITE ME KUZHINE,
DY DHOMA GJUMI,
BANJO,
BALLKON.

QIRAJA:280€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »