SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Ose leshohet me qira 280euro..
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
81921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ose leshohet me qira tek Xhambazet te ish Banesat e hinta, ndertim i vjeter. Kati i 3. Ka dhome dite , nje dhome gjumi, Banjo dhe Kuzhin me shpajz dhe ballkon te ndara nga dhoma e dites. Eshte e renovuar komplet.

Per qira leshohet me cmim 280 euro/muaji duke e perfshir energjin elekrtike termokosin ujin dhe berllogun . Nese leshohet me qira do te ndihmohet rreth mobilizimit te baneses.
Informata rreth publikuesit
Sanije
Prishtinë
044 202 994
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »