SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 6 ari në Lagjen Sofalia
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
ID e produktit :
81936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 ari truall në Lagjen Sofalia. Trualli ka infrastrukturë komplete dhe lejohet ndërtimi. Rruga është 7m gjërsi. Trualli ka një pozitë të veçant për ndërtim banim, ambienti shumë i bukur dhe i qetë, ajri i pastër. Çmimi është 18.000 euro për ari.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 220 063, 044 ose 049 147 956
viber +37744147956
www.dion-ks.com 
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »