SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TEK KOMUNA E RE- ARBERI (ISH-DRAGODAN)^
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe, 85M2, e cila gjindet ne Arberi ish-Dragodan (afer Komunes se re). Banesa gjindet tek fitnesi ‘Five Stars’. Banesa eshte e re e pa mobiluar dhe ka kete renditje:

-dhoma e dites
-kuzhina
-2 dhoma gjumi,
-banjo
-teras

Banesa e ka Cmimin 850 euro per meter 2 qe ne 85m2 i bie 72.250 euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
am.4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »