SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne "Arberi" afer Pandores
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
81947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne "Arberi" afer Pandores .
Banesa eshte ne katin e III , ka nje dhome dite sebashku me kuzhine ,2 dhoma gjumi , banjo dhe ballkon me pamje nga qyteti .
Banesa eshte 90m2. Cmimi i qirase eshte 300euro i negociueshem .Na kontaktoni ne nr : 045 40 12 12 dhe 044 518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »