SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 390 m2 në Lagjen Sofalia-Prishtinë‏
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
ID e produktit :
81954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 390 m²me 8 ari truall ne lagjen Sofalia. Shtepia eshte me leje ndertimi dhe eshte e paperfunduar, ka të përfunduar ndërtimin e vrazhdë. Ka infrastrukturë komplete dhe rrugë me 7m gjërësi. Çmimi është 220. 000 euro.

Agjensioni DION ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »