SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 11.44 ari në Lagjen Sofalia-Prishtinë
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
81955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 11.44 ari truall në lagjen Sofalia. Trualli ka infrastrukturë komplete dhe lejohet ndërtimi. Trualli ka pozitë të mirë dhe të përshtatshme për ndërtim dhe banim, ambient i bukur dhe i qetë, ajri i pastër etj. Çmimi është 14.000 euro për ari.

Agjensioni DION në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »