SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT SHTEPIE ME QIRA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet kati i parë i shtëpisë me qira,shtëpia gjendet në lagjen Bregu i diellit afer shkolles Fillore Iliria ( afer pumpes alb petrol )
Shtëpia ka qetësi absolute nuk ka banor tjerë përveq burrë dhe Grua të cilët jetojnë në katin e 3
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i I
Hyrje te veqant
2 dhoma fjetje
Sallon + kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Oborr hapësir e madhe e rrethuar ,gjelbërim
Parking ( brenda dhe jasht )
Garazhd
Nxemje - po
Çmimi – 200 €
Banesa ipet për familjar
Lëshohet prej 01.Prill.2015
Info 044760094
Viber + 377 44 760 094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »