SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e re 91m2 në katin e 7-të në Fushë Kosovë
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
82017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 91m² në katin e 7-të, afër Viva-së, në Fushë Kosovë. Banesa është ndërtim i ri dhe ka këtë organizim të hapësirës:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- depo (shpajz)
- koridori
- 2 ballkona
Qmimi është 450 euro për m² i diskutueshëm.

Agjensioni DION ne Prishtine
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »