SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vile
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
850 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
82022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndodhet 2 km larg nga deti.Eshte e pozicionuar ne nje faqe kodrinore me pamje te plote te te gjithe bregdetit duke perfshire dhe gjirin e Durresit.Gjithashtu eshte e pozicionuar ne gjelberim.
Informata rreth publikuesit
Frenklin
Prishtinë
+355695417012
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »