SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpian
Çmimi :
€27,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
19 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
82055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte gasoniere gjindet perball fontanes
Soliteri P+8/2 kati i VI-të nr.36
Banesa eshte 23 m2 me ballkon dhe ka kete renditje :
1 dhomë , banjo, koridor , dhe ballkon
Ashensori punon 24h
1200 euro m2
Nr. kontaktues ; 044888635
Informata rreth publikuesit
drilon
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »