SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Qender te Mitrovices
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '15
Madhësia :
177 m²
ID e produktit :
82059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet trualli ne qender te Mitrovices, te rrethi i ri apo ngjitur me toplicen dhe afer me bamexin (ish-Mokragora), trualli eshte 1.77 ari, eshte i pershtatshem per afarizem


049405012
Informata rreth publikuesit
Shitje
Mitrovicë
049405012
Rr. Mbreteresha Teuta, Rrethi i ri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »