SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender te Prishtines- te restoran Gresa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
82062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne te njejten ndertese me restoranin Gresa. Perball nderteses eshte objekti i Prokurorise se shtetit ( ish objekti i OSBE). Banesa eshte ne kate te pare dhe e mobiluar. E pershtatshme per dy persona.
Informata rreth publikuesit
Diellza
Prishtinë
044628266
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »