SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtpi ne shitje ne Lagjen Sofali
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:29
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
390 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
82082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtpi ne shitje ne Lagjen Sofali, Shpija është me leje ndërtimi, posedon 390m2, trualli 8 ari. Shpija e ka të përfunduar ndërtimin e vrazhdë. Ka infrastrukturë komplete dhe rrugë me 7m gjërsi.

Çmimi: 220.000 euro.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »