SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË TOKBASHQE
Çmimi :
€71,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
82093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË TOKBASHQE, AFËR SHKOLLES “GJERGJ FISHTA” KATI 4, ME SIPËRFAQE 94m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, BALLKON, ME PAMJE NGA LINDJA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, POSEDON ASHENSORE, ÇMIMI 71.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »