SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
82098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e reja ne Fushe Kosove afer Shkolles "Mihal Grameno" perballe Mobilerise Mob In.
Banesa gjendet ne ball te rruges kryesore.
Banesat jane me keto madhesi :

135 m2 = 3 dhoma gjumi + sallon dhe kuzhin, 2 banjo + depo Kati I, II dhe VII

112 m2 = 3 dhoma gjumi + sallon dhe kuzhin, 1 banjo + depo Kati II

90 m2 = 2 dhoma gjumi + sallon dhe kuzhin, 1 bano + depo Kati I

67 m2 = 2 dhoma gjumi + sallon dhe kuzhin dhe 1 banjo Kati VI dhe VII

66 m2 = 1 dhome gjumi + sallon dhe kuzhin dhe 1 banjo Kati II dhe VI

55 m2 = 1 dhome gjumi + sallon dhe kuzhin dhe 1 banjo Kati IV

50 m2 = 1 dhome gjumi + sallon dhe kuzhin dhe 1 banjo Kati III, V dhe VII

40 m2 = 1 dhome gjumi + sallon dhe kuzhin dhe 1 banjo Kati III dhe V.

Cmimi i diskutushem.

Nr. kontaktues 044 400 603
Viber: +377 44 400 603
Informata rreth publikuesit
Burim
Fushë Kosovë
044 400 603
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »