SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Kalabria - ndertesat "EXDC".
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
82103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Kalabri - ndertesat "EXDC".
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhoma dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilet te reja.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktonmi ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »