SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 ne Lakrishte ndertim i vjeter por e renovuar.
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
82106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 ne Lakrishte ndertim i vjeter por e renovuar.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, dy dhoma te gjumit, banjo dhe dy terasa.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar.
Çmimi eshte 95000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lakrishte [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »