SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lokal me qira ne qarshin e gjate ne Peje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
ID e produktit :
82108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj me qira lokalin afarist ne qarshin e gjate ne peje lokali eshte i rregulluar dhe i mobiluar per argjentari,,,per me shum informata lajmrohuni ne numrat e tel.. 044 628 541 ose ne ipko(viber) +38649373817
Informata rreth publikuesit
ardijan
Pejë
044267489
qarshija e gjate ne peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »