SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
123 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
82109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat me siperfaqje të ndryshme duke filluar nga 60m2 , 72m2, 75m2, 77m2, 83m2, 86m2, 88m2,123.80m2, 110m2, 91m2,
Me një dhom gjumi,Dy,Tri, dhe kater dhom gjumi
Parking per te gjith
Parking Nën toksor,hapsir te mjaftushme te gjelbrimit ,kendi lojrave per femij..
Objekti Afristo Banesor Ceni Premium-1 & Ceni Premium-2
Info:ceni.com@hotmail.com +377/45-600-665
Informata rreth publikuesit
Shiten
Gjilan
rruga gjon sereqi nr 52 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »