SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartamente
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
82124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tale, 4501 Lezha, Lezhë, Albania
Villaggio Residenziale Turistico / Kompleks rezidencial turistik me vila banimi 2 dhe 3 Kate ne fshatin tale komuna Shen koll
Ne jemi duke ndërtuar një kompleks turistik me apartamente të bukura me ballkone të mëdha me pamje nga deti, 200 m nga plazhi.
Fshati Turistik përbëhet nga 8 ndërtesa dhe një ndërtesë kryesore me brenda një bar restorant, pishine, supermarket dhe shërbime të ndryshme, të gjitha e rrethuar me fusha të mëdha të gjelbra , çdo apartament është e pajisur me parkim, të gjitha jan për banorët e vetëm.

Kompleksi është i vendosur në një nga plazhet më të bukura te paprishura të Shqipërisë, jo shumë larg nga Ballkani, është lehtë i kapshëm fal rrugëve të reja, e lidhur me rrugën kryesore në Shqipëri që shkon nga veriu në jug.
Plazhi Tale është 10 km nga dalja e fundit që lidh Shqipërinë me Kosovën, rreth 15 km nga qyteti i Lezhës, 20 km nga Marina Shengjinit lidhur me traget për në portet kryesore italiane si dhe me aeroportin e Tiranës e cila është vetëm 30 km, ka një shërbim efikas taksi dhe është e lidhur me aeroportet e mëdha në Evropë.

Apartamentet që shesim kanë madhësi të ndryshme në varësi të nevojave të konsumatorit, e cila mund ti rregulloje ato gjatë ndërtimit. Esht nje investim optimal per ata qe dojne te investojn ne kte vend, si dhe per turistët e banorët. Çmim atraktiv!

Për info kontaktoni në Shqipëri Z.Elvis Miri cel +355692764910
Për info në Itali kontaktoni Z. Emanuele Visentin +393280091076
Informata rreth publikuesit
Antonio
Tirana, Albania
Tale, 4501 Lezha, Lezhë, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »