SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES në Qendër, afër Parkut të Qytetit (65m2)
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:02
ID e produktit :
82131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) BANESA në Qendër, afër Parkut të Qyteti. Siperfaqja (65m2). Në përbërje të: 1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet; 1 Dhomë gjumi ; 1 Korridor; 1 Banjo (banjo është me vaske); 1 Ballkon; Banesa është në katin e I-rë, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale.

Çmimi 950 € m2 (61,750 €)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »