SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira per zyre afer ish=Sllovenia Sportit,perballe restaurant Pishat
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
82133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer Ish-Sllovenia Sport perballe restaurant Pishat.Banesa ka dy dhoma,kuzhinen me trapezari,dy banjo dhe dy ballkona.
Numri i kontaktit: 044 777 318
Informata rreth publikuesit
Ilaz
Prishtinë
8/3 Rruga Qamil Hoxha, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »