SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 11.44 ari në Lagjen Sofali-Prishtinë‏
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:56
ID e produktit :
82163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli 11.44 ari në Lagjen Sofali-Prishtinë‏, Trualli ka infrastrukturë komplete dhe lejohet ndërtimi. Trualli ka një pozitë të veçant për ndërtim banim.

Çmimi: 14.000 euro për ari.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »