SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE - TE INTEREXI, AAB
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
82263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Fushe Kosove afer AAB-se te Interexi, banesa gjindet ne katin e III lifti punon, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Perveq cmimit te qeras duhet te paguhet edhe 20 euro per mirembajtje te objektit.

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Bledi Estate

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:bledi-estate@hotmail.com
Viber : +386 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »