SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi, te komuna e re
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
82270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira, ne lagjen Arberia, ndertesa C3.
Banesa ka:
Sallon me kuzhine
2 dhoma te fjetjes
2 banjo
shpajz dhe ballkon!
Informata rreth publikuesit
Leonora
Vushtrri
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »