SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi me 13 ari ne shitje ne Prishtinë-Bardhosh 045-501-561 direkt nga pronari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 4 kateshe 450m2 ne 13ari truall Bardhosh. Shtepia eshte e re, e rregulluar dhe mobiluar komplet, ka hapesira te organizuar shume mire, ngrohje qendrore, oborr te rregulluar bukur me kubeza dhe gjelbrim. Poashtu ndaras ka edhe nje shtepi ndihmese tre dhomeshe. Pronari shqiptar, dokumentacioni ne rregull
Informata rreth publikuesit
besarti
Prishtinë
044888707
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »