SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni Per Patundshmeri Home Ben Shitjen Dhe Blerjen E Pronave AGENCY HOME VIP Shitja ka filluar TANI:
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Per Patundshmeri Home Ben Shitjen Dhe Blerjen E Pronave
agency home vip
Shitja ka filluar TANI:

Të gjithë të interesuarit për blerje të apartamenteve në Kompleksin Lakrishte, munden që tani të interesohen per blerje.

Na kontaktoni tani ne tl 0038649699964 & 0037745256183 apo enis_be07@hotmail.com apo FB facebook.com/patundshmeria.home  apo Home-v.i.p-a

Metodat dhe kushtet e pagesës janë të specifikuara më poshtë:

Metoda 1

Me para të gatshme blerësit përfitojnë 10 % zbritje.

Metoda 2

“Arting” ofron shitjen e banesave me këste deri në perfundim të ndërtimit,
40% të shumës paguhen në momentin e nënshkrimit të kontratës,
40% të pagesës në momentin e përfundimit të ndërtimit të vrazhdë,
20% me rastin e dorëzimi të qelësave,

Metoda 3

“Arting” ofron shitjen e banesave në Prishtinë, në Bllokun B1 – Kompleksi Lakrishte
Arting ka marrëveshje me “ Raiffeisen Leasing” përmes leasingut dhe deri ne 20 vite
banesa e blerë mund të lihet hipotekë (peng) nga ana e blerësit deri në përfundimin e të gjitha ratave për pagesë.
Këtë ofertë mund ta gëzojnë edhe Kosovarët që jetojnë në diasporë, që kan marrëdhënie pune apo të ardhura të dokumentuara për bankën.

Metoda 4

Arting ofron shitjen e banesave me këste deri në dorëzimin e banesës me qelësa pa interes,
10 % e shumës totale paguhet me rastin e nënshkrimit të kontratës,
90 % e shumës paguhet me këste mujore, pa interes për 36 Muaj.

Arting - The fine Art Of Engineering!
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP-a
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »