SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP-a ka ne shitje 3 ne nej ndertes banesa nodhen te stacioni i atobusave per ball furres falmuri banesat kan pamje ne dy anet e qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP-a ka ne shitje 3 ne nej ndertes banesa nodhen te stacioni i atobusave per ball furres falmuri banesat kan pamje ne dy anet e qytetit ne lindje ka furra flamuri dhe ne perdim ka bjeshket e rugoves
BANESAT KATI -II- , - III - dhe - IV-
banesa ka 64m2
Banesa ka 2 dhoma gjumi
Banesa ka 1 sallon me kuzhin
banesa ka 1 koridor
banesa ka 1 wc
banesa ka 1 shpajz
banesa ka 11m2 podrumin
Banesa ka praking per vetur
banest jon nje nder banesat me te mira ne qytet te ndertuara me plan shum profisonal ..


Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
te stacioni i atobusave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »